Pamėgti Facebook:

Personalizuota linkėjimų, profesijos spėjimų, pasižadėjimų kortelė su nutrinamu sluoksniu ir panašumų kortelė "Drambliukas"


Aprašymas Personalizuota linkėjimų, profesijos spėjimų, pasižadėjimų kortelė su nutrinamu sluoksniu ir panašumų kortelė "Drambliukas"


Linkėjimai, profesijos spėjimai ir panašumus užpildo svečias, o pasižadėjimus pasirinksite iš sąrašo "PAŽADAI", ir juos surašykite "PASTABOSE", jie bus surašyti po nutrinamu sluoksniu.

Vaiko vardą ir šventės datą (jeigu norite) įrašykite "Pastabose"


Formatas: 20x14 cm.

Popierius: storas, matinis.

Spauda:  spalvota, vienoje pusėje.

Minimalus užsakymo kiekis: 8 vnt.

Kaina nurodyta vienos kortelės.Svarbu Personalizuota linkėjimų, profesijos spėjimų, pasižadėjimų kortelė su nutrinamu sluoksniu ir panašumų kortelė "Drambliukas"


Papildoma informacija
! Užsakymas paruošiamas per 2-3 darbo dienas, nuo apmokėjimo gavimo dienos. Pastaba: Prekių spalva gali nežymiai skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje pavaizduotos prekės dėl naudojamų įrenginių ekrano ypatybių ir (ar) nustatymų.

Reviews about Personalizuota linkėjimų, profesijos spėjimų, pasižadėjimų kortelė su nutrinamu sluoksniu ir panašumų kortelė "Drambliukas"


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Personalizuota linkėjimų, profesijos spėjimų, pasižadėjimų kortelė su nutrinamu sluoksniu ir panašumų kortelė "Drambliukas"

  • Prekės kodas: LPPP1
  • Prieinamumas: 1000
  • 0.95€

Galimi pasirinkimai


Šis produktas turi minimalų kiekį 8

Žymos: pasižadėjimų, kortelės, drambliukas, rožinė